Denní menu

Vážení zákazníci

 • Předně Vám velice děkuji za přízeň, kterou jste nám léta věnovali. Těší nás stále vzrůstající zájem o naše služby, který však v současnosti již nejsme schopni uspokojit a proto jsme museli učinit nelehké rozhodnutí.

   

  Začínali jsme v roce 2005 s třiceti prodanými jídly denně a kapacitou kuchyně 100 jídel. Postupně jsme rostli, kupovali nové technologie, rozšiřovali se v rámci stávajících prostor. Nyní máme kapacitu kuchyně 800 jídel denně a poslední rok jsme ji místy i překračovali. Bohužel více jídel ve stávajících prostorách připravovat nemůžeme. Snažili jsme se najít další prostory v okolí, ale neúspěšně. Navíc se na nás obrátily nové školy, školky, které potřebují od 1. září dodávat jídla pro cca 200 dětí.

   

  Abychom školám, školkám mohli vyjít vstříc, musíme  k 1. září ukončit provoz restaurace a rozvoz jídel do firem a domácností.

   

  Nicméně pilně pracujeme s architekty na plánech rekonstrukce našeho objektu, abychom přesunuli kuchyni a veškeré zázemí, do suterénu naší nemovitosti a zvýšili si kapacitu. Takto budeme v budoucnu schopni všechny uspokojit. Plány suterénu jsou již hotovy a předběžně pozitivně konzultovány u orgánu ochrany veřejného zdraví, tak i na stavebním odboru. Tudíž je možné, že se úplně neloučíme a ještě budete mít někdy, třeba za pár měsíců, možnost dát si Bedřichovu svíčkovou, gulášek atd.

   

  Nejednalo se o lehké rozhodnutí. Restaurace FORT ROXY je kus našeho života. Snad se vše vydaří a v příštím roce se zase naše cesty spojí.

   

  Děkuji Vám za pochopení a jsem s přátelským pozdravem

  Bc. Miroslav Davídek, jednatel společnosti FORT ROXY