Restaurant Fort Roxy

Jídla do firem

Zajišťujeme polední stravování zaměstnanců po 365 dní v roce. Jídla dovážíme v jednorázových krabičkách zatavených fólií – jídla se nevylévají a nedochází k jejich kontaminaci s cizími předměty ať už během přepravy nebo manipulace s nimi. Denně si můžete vybrat z jedné polévky, čtyř hlavních chodů, velkého salátu a moučníku. Vše si pohodlně objednáte přes náš online objednávkový systém ráno a ještě tentýž den v poledne Vám objednané zboží dodáme.

Školkám a nemocnicím vozíme jídla v termoportech s aktivním dohřevem v GN nádobách – vše podle požadavků zákazníka. Dietní systém je zpracován dietní sestrou – nutričním terapeutem. Objednávky se uskutečňují přes internetový online systém každý den ráno a v poledne již máte objednané u Vás. Výhody našeho systému jsou:

  • Objednávkový online systém umožňuje našim zákazníkům pohodlné objednávání odkudkoliv, vlastní-li chytrý telefon a mají přístup k internetu.
  • Plnohodnotně zvládne nároky na personální stravování, kdy umí pracovat s příspěvky zaměstnavatele na stravu zaměstnanců, individuálními účty a poskytovat sestavy za kalendářní měsíc.
  • U větších zákazníků umíme dodat objednávkový terminál, využít stávající identifikační karty nebo čipy zaměstnanců (nebo dodat vlastní) a provést kompletní řešení až po výstupy pro účetní oddělení 1x za měsíc.

Ceny: polévka 25,- Kč, moučník 25,- Kč a hlavní jídlo 100 ,- Kč

 

ŘEKLI O NÁS:

default image

Chtěla bych Vám poděkovat za uspořádání třídního srazu u Vás. Byli jsme velmi spokojeni jak s jídlem, tak i s obsluhou, děvčata byla velice ochotná a milá. Setkání bylo velice příjemné a všem se líbilo.

M.T. 19.9.2015