Restaurant Fort Roxy

Jídla do domácností

V pracovní dny zajišťujeme rozvoz jídel do domácností – prozatím pouze v Hostivici a to v časovém intervalu od 11.00 do 13.00 hod. Tuto službu vyhledávají zejména senioři, maminky na mateřské dovolené nebo lidé nebo pracující z domova a to pro výběr z více variant jídel i pohodlí, které tato služba přináší.

Jídla si lze objednat v den konzumace přes náš internetový online systém do 09:30 hod. ráno, objednaná jídla jsou pak tentýž den zavážena až domů v časovém rozpětí od 10:00 do 13:00 (podle počtu zavážených jídel). Ceny včetně dovozu, krabičky, DPH jsou 120,- Kč hlavní chod, 30,- Kč polévka, 30,- Kč dezert. Jídla zavážíme, pokud objednávka obsahuje alespoň jedno hlavní jídlo. Úhrada jídel je 1x měsíčně (lze dohodnout i častější platby) a to na fakturu, v hotovosti, stravenkami či platbou kartou. Klientům, kteří nemají přístup k internetu, dovážíme každý týden (zpravidla ve středu) vytištěnou nabídku jídel na další kalendářní týden, ze které si pohodlně vyberou a jídla poté zadáme do systému sami.

Zájemci o tuto službu nás mohou kontaktovat na adrese info@mujobed.cz se žádostí o zřízení účtu. V žádosti prosíme uveďte své jméno, doručovací adresu, případně fakturační adresu, je-li odlišná a případné poznámky, které považujete za důležité (např. déle zvonit, ostrý pes za plotem atd.). Na základě obdržené žádosti Vám obratem zašleme rámcovou smlouvu a po jejím podpisu Vám ihned zřídíme účet, kde si budete sami moci vše objednávat z pohodlí Vašeho domova.

ŘEKLI O NÁS:

default image

Chtěla bych poděkovat za sobotní odpoledne u vás, zejména obsluhujícím děvčatům a paní kuchařce za dobrá jídla. Byli jsme všichni moc spokojeni. Ještě jednou děkujeme!

M.H. 19.9.2015